Menu Zavřeno
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

V roce 2021 jsme pro vás otevřeli novou pobočku naší paddleboardpujcovny.cz. Doufáme, že se vám bude naše nová provozovna i přes poněkud nevšední vzhled líbit a že si ji oblíbíte.

Půjčovnu jsme udělali z hasičského auta proslulé české značky Škoda, které by za jiných okolností stálo bez povšimnutí někde v koutě a chátralo. Věříme, že od letoška bude tvořit centrum paddleboardingu na řece Svratce. Okolí řeky Svratky v Komárově a přilehlých částech postupem času prochází radikálními změnami a tvoří čím dál tím přívětivější prostředí pro rekreaci a sport. V současné době se zde nachází jedna z nejfrekventovanějších brněnských cyklostezek, lezecká stěna, tenisové kurty, koupaliště, skatepark,… K těmto aktivitám od letoška bude patřit i paddleboarding.

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts. Backup cache in use.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException

Dnes bude otevřeno na přehradě od 14h. Děkujeme za pochopení a Vaši přízeň v letošní sezóně ❤️ See MoreSee Less

View on Facebook

Na státní svátek 28. září bude otevřeno pouze na přehradě a to od 14h do setmění. Pokud se vám doma válí voucher a chcete ho ještě využít, stavte se za námi na Prygl 🌞 See MoreSee Less

View on Facebook

9 months ago

Paddleboardpujcovna.cz

Na Pryglu je prostě fajn 🌞 Jsme tu pro vás až do neděle 1. října, tak přijďte na poslední pádlovačku této sezóny! 🤗 See MoreSee Less

View on Facebook

PROVOZNÍ DOBA
Každý den14:00 – 20:00
Nepříznivé počasíprosíme o kontrolu otevírací doby na telefonu nebo facebooku

V případě nepřízně počasí prosíme o kontrolu otvírací doby půjčovny na facebooku nebo na telefonickém čísle uvedeném níže. Děkujeme za pochopení.

+420 774 321 143

(PŮJČOVNA HASIČÁK - KOMÁROV)

Pokud máte jiné požadavky ohledně času zapůjčení SUP, tak nás neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonu. Vždy se dá nějak domluvit ;). Samozřejmostí je individuální přístup v případě, že byste měli zájem o organizovaný výlet na paddleboardech. Opět nás neváhejte kontaktovat!

A jak vypadá taková pohodová projížďka v Brně na Svratce?