Menu Zavřeno
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

V roce 2021 jsme pro vás otevřeli novou pobočku naší paddleboardpujcovny.cz. Doufáme, že se vám bude naše nová provozovna i přes poněkud nevšední vzhled líbit a že si ji oblíbíte.

Půjčovnu jsme udělali z hasičského auta proslulé české značky Škoda, které by za jiných okolností stálo bez povšimnutí někde v koutě a chátralo. Věříme, že od letoška bude tvořit centrum paddleboardingu na řece Svratce. Okolí řeky Svratky v Komárově a přilehlých částech postupem času prochází radikálními změnami a tvoří čím dál tím přívětivější prostředí pro rekreaci a sport. V současné době se zde nachází jedna z nejfrekventovanějších brněnských cyklostezek, lezecká stěna, tenisové kurty, koupaliště, skatepark,… K těmto aktivitám od letoška bude patřit i paddleboarding.

No není tu krásně? Přijď taky! 🙂 See MoreSee Less

View on Facebook

Přijdte k nám na Hříbek půjčit si paddleboard a užít si krásného dne.
Je tu zábava pro všechny věkové kategorie. ❤️ Jsme tu denně od 14-20h. Víkendy 10-20h.
Těšíme se na Vás, Petr a Janča🙂
See MoreSee Less

View on Facebook

Sezóna v Komárově – Hasičák zahájena. Dojdi se projet na řeku. My jsme ready a počasí je v topu 😎🤙 See MoreSee Less

View on Facebook

PROVOZNÍ DOBA
Každý den14:00 – 20:00
Nepříznivé počasíprosíme o kontrolu otevírací doby na telefonu nebo facebooku

V případě nepřízně počasí prosíme o kontrolu otvírací doby půjčovny na facebooku nebo na telefonickém čísle uvedeném níže. Děkujeme za pochopení.

+420 774 321 143

(PŮJČOVNA HASIČÁK - KOMÁROV)

Pokud máte jiné požadavky ohledně času zapůjčení SUP, tak nás neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonu. Vždy se dá nějak domluvit ;). Samozřejmostí je individuální přístup v případě, že byste měli zájem o organizovaný výlet na paddleboardech. Opět nás neváhejte kontaktovat!

A jak vypadá taková pohodová projížďka v Brně na Svratce?