Menu Zavřeno
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Od letošního roku jsme pro vás otevřeli novou pobočku naší paddleboardpujcovny.cz. Doufáme, že se vám bude naše nová provozovna i přes poněkud nevšední vzhled líbit a že si ji oblíbíte.

Půjčovnu jsme udělali z hasičského auta proslulé české značky Škoda, které by za jiných okolností stálo bez povšimnutí někde v koutě a chátralo. Věříme, že od letoška bude tvořit centrum paddleboardingu na řece Svratce. Okolí řeky Svratky v Komárově a přilehlých částech postupem času prochází radikálními změnami a tvoří čím dál tím přívětivější prostředí pro rekreaci a sport. V současné době se zde nachází jedna z nejfrekventovanějších brněnských cyklostezek, lezecká stěna, tenisové kurty, koupaliště, skatepark,… K těmto aktivitám od letoška bude patřit i paddleboarding.

Milí paddleboardisti, dle předpovědí se dneska už sluníčko bohužel neukáže, takže i my zůstáváme doma a obě pobočky budou zavřené. Budeme se na vás těšit zítra. See MoreSee Less

View on Facebook

Další krásný slunečný víkend před námi! 🙂 Poslední paddly na Vás netrpělivě čekají…rezervace se může hodit :3 Těšíme se na Vás! #supbrno #mysticstore #prygl #beachbarhribek #jedemedal See MoreSee Less

View on Facebook

OTEVÍRACÍ DOBA (ČERVEN-ZÁŘÍ)
Po14:00 – 20:00
Út14:00 – 20:00
St14:00 – 20:00
Čt14:00 – 20:00
14:00 – 20:00
So10:00 – 20:00
Ne10:00 – 20:00
Svátek10:00 – 20:00 (prosíme o kontrolu otevírací doby na telefonu nebo facebooku)
Nepříznivé počasíprosíme o kontrolu otevírací doby na telefonu nebo facebooku

V případě nepřízně počasí prosíme o kontrolu otvírací doby půjčovny na facebooku nebo na telefonickém čísle uvedeném níže. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte jiné požadavky ohledně času zapůjčení SUP, tak nás neváhejte kontaktovat na uvedeném telefonu. Vždy se dá nějak domluvit ;). Samozřejmostí je individuální přístup v případě, že byste měli zájem o organizovaný výlet na paddleboardech. Opět nás neváhejte kontaktovat!

A jak vypadá taková pohodová projížďka v Brně na Svratce?

+420 774 321 143

(PŮJČOVNA HASIČÁK - KOMÁROV)