Menu Zavřeno
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Jestliže zatím neplánujete koupi paddleboardu, ale rádi byste si tento rychle se rozvíjející sport vyzkoušeli, tak nabízíme možnost jeho zapůjčení. Zapůjčení je možné na jednodenní výlet na jednu z řek v České republice stejně jako na několikatýdenní dovolenou u moře. Tradiční výlet do Chorvatska se stane nezapomenutelným zážitkem. Dospělí si zasportují a děti dostanou bezpečnou zábavu na celý den. Touto cestou si také lze otestovat vhodný paddleboard před případnou koupí.

Půjčovna paddleboardů se nachází v Brně v Židenicích naproti Staré osadě. Nabízíme zde možnost zapůjčení SUPu i ostatního vybavení, mezi které patří vesty, leashe, neoprény, helmy a další věci, které k vodním sportům patří. V prodejně lze také samozřejmě zakoupit veškeré vybavení pro extrémní vodní sporty. Speciálně se zaměřujeme na paddleboarding, kiteboarding, windsurfing a wakeboarding.

OTEVÍRACÍ DOBA
Po10:00 – 18:00
Út10:00 – 18:00
St10:00 – 17:00
Čt10:00 – 18:00
10:00 – 17:00
So, NeZavřeno

+420 606 079 786

(PRODEJNA A PŮJČOVNA BRNO-ŽIDENICE)

Paddleboard půjčujeme včetně praktického batohu, pádla a pumpy. Při předávání vybavení je provedena krátká instruktáž ohledně způsobu používání zapůjčeného vybavení. Neváhejte se zeptat na cokoli, co by Vás zajímalo. Při vyzvedávání SUP je nutné složit vratnou kauci v hotovosti nebo prostřednictvím autorizačního příkazu na platební kartě.

Rezervace paddleboardu sice není podmínkou, ale důsledně doporučujeme ji provést, protože v některých exponovaných měsících mohou být všechny kusy rozpůjčované. Ohledně dostupnosti je možné se informovat na telefonu, kde dostanete informaci o počtu dostupných kusů ihned. Při provedení rezervace prostřednictvím našeho internetového formuláře je nutné chvíli vyčkat na zpracování rezervace.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider