Menu Zavřeno

|     PADDLEBOARDY BRUNOTTI

Jedním z půjčovaných SUP je Paddleboard Brunotti big bastard. Jedná se o robustní SUP s windsurfovým kloubem, se kterým si zábavy užije celá rodina. Nafukovací SUP je opatřen dvěmi US finami (jedna vzadu a druhá ve středu). Středová fina umožňuje při windsurfingu lepší stoupání proti větru.

Více na www.brunotti.com

|     PADDLEBOARDY ENDURO

Typickým zástupcem této značky je Paddleboard Enduro Storm. Jeden z nejuniverzálnějších typů SUP. Díky velkému výtlaku je paddleboard velice stabilní a je možné na něm jezdit i ve více lidech. Model je opatřen windsurfovým kloubem a je možné na něj připevnit jak normální WS plachtu, tak nafukovací plachtu typu iRig. Od značky Enduro paddleboards půjčujeme několik dalších modelů.

Více na www.enduropaddle.com

|     iRig

Nafukovací plachta vhodná k paddleboardu. U nafukovacích plachet odpadají starosti s klasickým neskladným tuhým stěžněm, který bylo nutné při cestování často dávat na střechu.

V kombinaci s inflatable paddleboardem vše sbalíte do kufru auta a můžete vyrazit na dovolenou. I tyto novinky si u nás samozřejmě lze vypůjčit

|     PÁDLA A BATOHY

Ke všem paddleboardům automaticky zapůjčujeme batohy s popruhy na záda a kvalitní hliníková pádla s plastovým listem. Pádla jsou zpravidla dostupná ve dvoudílné a trojdílné variantě. Pádla jsou nastavitelná dle výšky jezdce. V případě zájmu není samozřejmě problém půjčení samotného pádla nebo batohu.

|     VESTY, HELMY A LEASHE

V případě, že hodláte vyrazit do náročnějších terénů nebo jen prostě kladete důraz na bezpečnost, tak si můžete půjčit vestu, helmu a leashe. Nabízené vybavení má veškeré bezpečnostní certifikáty. Značka mystic je dlouhodobě světovým leaderem mezi výrobci vybavení pro extrémní vodní sporty.

Více na www.mysticboarding.com

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider