Menu Zavřeno
previous arrow
next arrow
Slider

Kitové začátky v České republice zažili členové našeho týmu Přemek Venuta a Filip Ševčík. Kiteboarding se pro ně stal opravdovým koníčkem a životním stylem. Postupem času se stali výhradními distributory značek Ozone, Mystic, Brunotti, Enduro paddleboards a dalšími pro ČR a SR. Zároveň s distibucí vybavení od předních světových značek rozjeli internetové obchody, mezi něž patří www.mysticstore.czwww.snowkiting.cz a rovněž kamennou prodejnu v Brně.

Postupem času se náš tým a spektrum poskytovaných služeb rozrůstalo a v současné době poskytujeme široké portfolio služeb v oblasti vodních sportů spolu s prodejem vybavení. Paddleboardingu jsme se intenzivně začali věnovat s jeho příchodem do ČR. Původně byl zařazen jako “pouhý doplněk” pro bezvětrné dny, kdy nebylo možné provozovat kite nebo windsurf, velice rychle se však u nás stal nezastupitelnou samostatnou aktivitou. V současnosti se intenzivně zaměřujeme na prodej SUP a logickým krokem bylo založení půjčovny, na jejíchž stránkách se nyní nacházíte. U prodeje zboží a půjčovny však naše služby zdaleka nekončí. Rádi pomůžeme se vším, co se těchto sportů týká. Díky kvalitě prodávaných značek paddleboardů a veškerého příslušenství pro zmiňované sporty můžeme garantovat nevšední zážitky, které vydrží. 

Zkušenosti ze všech vodních sportů kombinujeme a snažíme se zákazníkovi poskytnout ty nejlepší služby a poradenství. Spolupracujeme s řadou wakeparků, zúčastňujeme se závodů jako sponzoři i jezdci, pořádáme eventy a podporujeme české ridery.

previous arrow
next arrow
Shadow
Slider